Studium policealne

Oferta kierunków
rekrutacja trwa

Sprawdź kierunki

Nowa rekturacja trwa!

Wybierz kierunek i wyślij zgłoszenie.

4 semestry
bezpłatne*
SP

Technik administracji

Chcesz pracować w biurze? Lubisz pracować przy komputerze? Świetnie się składa! Na kierunku technik administracji zyskasz niezbędną wiedzę w praktyce. Możesz nastawić się na dużą ilość, zajęć praktycznych, bo dobrze rozumiemy jak ważne jest nauczenie się zawodu na żywych przykładach.
4 semestry
bezpłatne*
SP

Technik usług kosmetycznych

Technik usług kosmetycznych wykonuje zabiegi w zakresie kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej i upiększającej oraz zabiegi fizykoterapeutyczne; udziela porad z zakresu kosmetyki zachowawczej i zdobniczej. Zawód kosmetyczki daje szansę współpracy z wieloma nowoczesnymi firmami kosmetycznymi.
3 semestry
bezpłatne*
SP

Technik BHP

Technik BHP przygotowuje i przedkłada kierownikowi zakładu pracy analizy dotyczące bhp oraz propozycje usunięcia występujących zagrożeń, bada przyczyny wypadków w pracy i wnioskuje o ich usunięcie, prowadzi rejestr dokumentów dotyczących wypadków przy pracy
2 semestry
bezpłatne*
SP/KKZ

Florysta

Kierunek ten daje możliwość zdobycia ciekawej i atrakcyjnej pracy w kwiaciarniach, firmach zajmujących się dekoracją wnętrz, florystyki ślubnej i innej.
2 semestry
bezpłatne*
KKZ

Rachunkowość

Wiedza z zakresu rachunkowości połączona z umiejętnościami praktycznymi daje podstawy do zajmowania wysokich stanowisk w przedsiębiorstwach, organizacjach gospodarczych, instytucjach finansowych, jednostkach finansów publicznych, kancelariach doradczych i audytorskich oraz biurach rachunkowych.
3 semestry
bezpłatne*
KKZ

Fryzjer

Udział w kursie pozwoli na zdobycie mnóstwa praktycznych umiejętności. Na zajęciach dowiesz się, w jaki sposób prawidłowo prowadzić salon fryzjerski i jak zarządzać zespołem. Dzięki temu zostaniesz nie tylko fryzjerem, ale i menadżerem – nabyte umiejętności pozwolą Ci otworzyć własny salon fryzjerski.

SP - Studium policealne
KKZ - Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

* szczegóły w sekretariacie szkoły