Szkoła policealna

Bezpłatne kierunki – szczegóły w sekretariacie

Czy wiedza to klucz do sukcesu zawodowego?

Nie! Kluczem jest wiedza w połączeniu z doświadczeniem, dlatego też w bezpłatnej szkole policealnej skupiamy się na tym, aby znaleźć najlepsze proporcje tych dwóch składowych. Co mamy do zaoferowania? Kadrę, którą stanowią fachowcy o wieloletnim, praktycznym doświadczeniu w nauczanych zawodach oraz możliwości odbycia praktyki w renomowanych firmach i instytucjach państwowych, co daje szansę na zdobycie doświadczenia. Gotowy na sukces? Więc weź udział w rekrutacji na nowy semestr!

Bezpłatna szkoła policealna Kursor oferuje pracownie kosmetyczne, florystyczne oraz nowoczesne, klimatyzowane pracownie komputerowe z szerokopasmowym dostępem do Internetu – każda z nich jest dostosowana do najnowszych standardów! Z takim zapleczem wiedzę nabywa się z przyjemnością.

Posiadamy ofertę edukacyjną odpowiadającą najnowszym trendom – tu możesz zdobyć ciekawy zawód niezależnie od wykształcenia.

Nowa rekrutacja trwa!

Wybierz kierunek i wyślij zgłoszenie.

Szkoła Policealna Kursor - dlaczego warto wybrać?

  • Jeśli posiadasz wykształcenie minimum średnie, a nie zdałeś matury, możesz uczyć się w szkole policealnej.
  • Jeśli jesteś osobą dorosłą (masz ukończone 18 lat – górna granica wieku nie ma znaczenia), możesz zapisać się na kwalifikacyjny kurs zawodowy bez względu na posiadane wykształcenie.
  • Nauka przez cały cykl kształcenia jest bezpłatna – szczegóły oferty w sekretariacie.
  • Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym (średnio dwa weekendy w miesiącu).
  • Dysponujemy bardzo dobrym zapleczem technicznym we wszystkich oddziałach i dla wszystkich kierunków: nowoczesne klimatyzowane pracownie komputerowe z szerokopasmowym dostępem do Internetu, klimatyzowane sale wykładowe i bardzo dobrze wyposażone pracownie.
  • Nasze szkoły mają dogodną lokalizację w centrum miast.
  • Zatrudniamy kadrę znakomitych fachowców o wieloletnim, praktycznym doświadczeniu w nauczanych zawodach, a także nauczycieli wpisanych na listę egzaminatorów w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.
  • Nauka w zależności od wybranego kierunku trwa 1 rok, 1,5 roku lub 2 lata.

Potrzebujesz potwierdzenia swoich kwalifikacji zawodowych? To dobry moment, aby o to zadbać! Weź udział w rekrutacji do studium policealne na nowy semestr i zdobądź dyplom od OKE potwierdzający Twoje umiejętności! Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

SP - Szkoła policealna
KKZ - Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

Oferta kierunków w szkole policealnej Kursor

4 semestry
bezpłatne*
SP

Technik administracji

Chcesz pracować w biurze? Lubisz pracować przy komputerze? Świetnie się składa! Na kierunku technik administracji zyskasz niezbędną wiedzę w praktyce. Możesz nastawić się na dużą ilość, zajęć praktycznych, bo dobrze rozumiemy jak ważne jest nauczenie się zawodu na żywych przykładach.
4 semestry
bezpłatne*
SP

Technik usług kosmetycznych

Technik usług kosmetycznych wykonuje zabiegi w zakresie kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej i upiększającej oraz zabiegi fizykoterapeutyczne; udziela porad z zakresu kosmetyki zachowawczej i zdobniczej. Zawód kosmetyczki daje szansę współpracy z wieloma nowoczesnymi firmami kosmetycznymi.
3 semestry
bezpłatne*
SP

Technik BHP

Technik BHP przygotowuje i przedkłada kierownikowi zakładu pracy analizy dotyczące bhp oraz propozycje usunięcia występujących zagrożeń, bada przyczyny wypadków w pracy i wnioskuje o ich usunięcie, prowadzi rejestr dokumentów dotyczących wypadków przy pracy
2 semestry
bezpłatne*
SP/KKZ

Florysta

Kierunek ten daje możliwość zdobycia ciekawej i atrakcyjnej pracy w kwiaciarniach, firmach zajmujących się dekoracją wnętrz, florystyki ślubnej i innej.
2 semestry
bezpłatne*
KKZ

Rachunkowość

Wiedza z zakresu rachunkowości połączona z umiejętnościami praktycznymi daje podstawy do zajmowania wysokich stanowisk w przedsiębiorstwach, organizacjach gospodarczych, instytucjach finansowych, jednostkach finansów publicznych, kancelariach doradczych i audytorskich oraz biurach rachunkowych.
3 semestry
bezpłatne*
KKZ

Fryzjer

Udział w kursie pozwoli na zdobycie mnóstwa praktycznych umiejętności. Na zajęciach dowiesz się, w jaki sposób prawidłowo prowadzić salon fryzjerski i jak zarządzać zespołem. Dzięki temu zostaniesz nie tylko fryzjerem, ale i menadżerem – nabyte umiejętności pozwolą Ci otworzyć własny salon fryzjerski.
* szczegóły w sekretariacie szkoły